Modyfikacja treści strony 'Pracownicy Urzędu'
Referat Społeczno-Organizacyjny
L.p. |
Imię i nazwisko |
Stanowisko |
Numer pokoju |
Numer telefonu |
1. |
Janusz Parada |
sekretarz gminy, kierownik referatu |
14 |
(43) 823-19-82 w. 24 |
2. |
Katarzyna Kowalska |
referent ds. ewidencji ludności, archiwista, pełnomocnik ds. ochrony informacji niejawnych |
3 |
(43) 823-19-82 w. 34 |
3. |
Małgorzata Galus |
inspektor ochrony danych, referent ds. ewidencji ludności, archiwista, pełnomocnik ds. ochrony informacji niejawnych |
||
4. |
Michał Witkowski |
inspektor ds. kadr, oświaty i kultury |
4 |
(43) 823-19-82 w. 33 |
5. |
Paweł Sternik |
inspektor ds. społeczno-gospodarczych |
||
6. |
Rafał Kryziński |
starszy informatyk |
5 |
(43) 823-19-82 w. 41 |
7. |
Agnieszka Kowalska |
podinspektor ds. ogólno-administracyjnych |
15 |
(43) 823-19-82 w. 21 |
8. |
Jolanta Maciejewska |
inspektor ds. gospodarki przestrzennej |
7 |
(43) 823-19-82 w. 31 |
9. |
Jakub Majewski |
inspektor ds. gospodarki nieruchomościami |
Urząd Stanu Cywilnego
L.p. |
Imię i nazwisko |
Stanowisko |
Numer pokoju |
Numer telefonu |
1. |
Agnieszka Kubiak |
kierownik USC |
1 |
(43) 823-19-82 w. 35 (43) 823-19-28 |
Referat Gospodarki Komunalnej i Inwestycji
L.p. |
Imię i nazwisko |
Stanowisko |
Numer pokoju |
Numer telefonu |
1. |
Grzegorz Janowicz |
kierownik referatu |
18
|
(43) 823-19-82 w. 42 |
2. |
Aneta Kubiak |
inspektor ds. inwestycji i remontów |
||
3. |
Anna Zielka |
inspektor ds. inwestycji i remontów |
19 |
(43) 823-19-82 w. 29 |
4. |
Anna Ziółkowska-Kardas |
inspektor ds. zamówień publicznych i lokalnych inicjatyw |
||
5. |
Monika Kobiera-Tyka |
inspektor ds. gospodarki odpadami |
8 |
(43) 823-19-82 w. 28 |
6. |
Kinga Frątczak-Zamachowska |
inspektor ds. ochrony środowiska |
||
7. |
Mirosław Kubiak |
podinspektor ds. obronnych, zarządzania kryzysowego i dróg |
22 |
(43) 823-19-82 w. 30 |
8. |
Izabela Grobelna |
inspektor ds. inwestycji i infrastruktury komunalnej |
||
9. |
Jolanta Szymańska |
inspektor ds. pozyskiwania i realizacji środków zewnętrznych |
23 |
(43) 823-19-82 w. 47 |
10. |
Martyna Wojciechowska |
podinspektor ds. pozyskiwania i realizacji środków zewnętrznych |
Referat Finansowy
L.p. |
Imię i nazwisko |
Stanowisko |
Numer pokoju |
Numer telefonu |
1. |
Barbara Olbińska |
skarbnik gminy, kierownik referatu |
9 |
(43) 823-19-82 w.26 |
2. |
Mirosława Bilant |
zastępca skarbnika gminy |
10 |
(43) 823-19-82 w. 27 |
3. |
Alicja Sobczak |
inspektor ds. księgowości podatkowej i opłat |
12 |
(43) 823-19-82 w. 25 |
4. |
Milena Skotnicka-Wałdoch |
inspektor ds. wymiaru zobowiązań pieniężnych |
||
5. |
Łucja Kowalska |
inspektor ds. księgowości budżetowej |
13
|
(43) 823-19-82 w. 32 |
6. |
Ewelina Świniarska |
inspektor ds. księgowości budżetowej i sprawozdawczości |
||
7. |
Karolina Gwizdała |
inspektor ds. płac i sprawozdawczości |
Stanowiska pomocnicze oraz ds. obsługi
L.p. |
Imię i nazwisko |
Stanowisko |
1. |
Mariola Budka |
sprzątaczka |
2. |
Zdzisław Fendor |
robotnik gospodarczy |
3. |
Waldemar Jamielucha |
rzemieślnik specjalista |
4. |
Tomasz Stępień |
konserwator |